Wij zijn er even tussenuit! De apotheek is gesloten op donderdag 1 en vrijdag 2 mei.

Galastop Sol Per Os 7ml

Op voorschrift
Geneesmiddel
Ik weet dat dit product een voorschrift vereist.

Ik bevestig hierbij dat ik de bijsluiter heb gelezen en op de hoogte ben van het gebruik, de juiste dosering en mogelijke bijwerkingen van dit geneesmiddel. Ik verklaar het gevaar van overhaast gebruik van dit geneesmiddel te kennen en beloof het te gebruiken zoals voorgeschreven.

Onze Leveringsmethodes:

Afhaling in de apotheek

Levering aan huis of op je werk

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Geneesmiddelen zijn geen gewone producten. Ze kunnen nooit teruggenomen of geruild worden. De wet verbiedt apothekers om ongebruikte geneesmiddelen terug te nemen. In het belang van uw veiligheid worden alle geneesmiddelen die u terugbrengt naar de apotheek gesorteerd bij de vervallen geneesmiddelen.

Als apothekers bieden we ook farmaceutische zorg. Na aankoop van een geneesmiddel of medisch hulpmiddel kun je ook contact met ons opnemen als je vragen hebt. Aarzel niet om contact met ons op te nemen via mail of telefoon.

Behandeling van schijndracht bij de teef.

Inhibitie van lactatie bij teef en vrouwelijke kat in de volgende omstandigheden:

o onmiddellijke wegname van de jongen na de geboorte,

o vroegtijdig werpen,

o dood in utero en/of abortus aan het einde van de dracht,

o melkafscheiding ten gevolge van ovariohysterectomie

.In al deze gevallen gaat het om situaties waarbij ongewenste effecten zoals melkstuwing en ontstekingvan de melkklieren kunnen optreden, indien geen lactatie-inhiberende behandeling ingesteld wordt.De ontzwelling van de melkklieren en de verminderde secretie van serum of melk beginnen bij hetmerendeel van de dieren tussen de tweede en de derde dag na het begin van de behandeling. Ze zijnvoltooid tussen de zesde en de achtste dag.In geval van schijndracht beïnvloedt het diergeneesmiddelbij de behandelde dieren op een gunstigewijze de gedragsveranderingen die eraan geassocieerd zijn.

1 ml bevat: Werkzaam bestanddeel: Cabergoline 50 µg

Interacties Aangezien cabergoline therapeutisch werkzaam is door een directe stimulatie van de dopaminerge receptoren, mag het diergeneesmiddel niet gelijktijdig toegediend worden met dopamine-antagonisten. Deze laatsten kunnen het inhiberende effect op prolactine verminderen. Het diergeneesmiddel kan een voorbijgaande hypotensie bij behandelde dieren induceren. Niet gebruiken bij dieren die gelijktijdig behandeld worden met hypotensieve diergeneesmiddelen.

  • niet gebruiken bij drachtige dieren aangezien het diergeneesmiddel abortus kan induceren.
  • niet gebruiken met dopamine-antagonisten
  • het diergeneesmiddel kan een voorbijgaande hypotensie bij behandelde dieren induceren. Niet gebruiken bij dieren die gelijktijdig behandeld worden met hypotensieve diergeneesmiddelen. Niet gebruiken direct na operatie, als het dier nog onder invloed is van verdovende middelen.

Voor oraal gebruik.

GALASTOP wordt rechtstreeks in de bek van het dier, ofwel gemengd door het voedsel toegediend.

 Bij dieren met een lichaamsgewicht van meer dan 5 kg :0,1 ml/kg lichaamsgewicht per dag, in vorm van één enkele toediening per dag gedurende 4 à 6 dagen,naargelang de ernst van de klinische symptomen

. Bij dieren met een lichaamsgewicht van minder dan 5 kg :0,1 ml/kg lichaamsgewicht per dag, maar de toediening dient druppelsgewijze te gebeuren (3 druppels= 0,1 ml).

De oplossing kan met de druppelteller of met het spuitje gegeven worden.

Bij recidieven mag de behandeling herhaald worden.Aanbeveling: na elk gebruik moet de druppelteller gedroogd en terug in de beschermende verpakkinggeplaatst worden.3

CNK0398131
OrganisatiesCeva Sante Animale
MerkenCeva
Breedte37 mm
Lengte60 mm
Diepte91 mm
BehoudKamertemperatuur (15°C - 25°C)